A Punchy Headline

تاریخچه ی پیام صادرات


درباره ی ما

شرکت پیام صادرات که در تهران به ثبت رسید در ابتدا شرکتی تجاری بود.پیام صادرات با صدور کالا به کشور ارمنستان آغاز به فعالیت نمود و سپس حوزه ی فعالیت تجاری آن به کشورهای روسیه، اوکراین، قزاقستان، گرجستان، قرقیزستان و تاجیکستان گسترش یافت.با گسترده شدن فعالیت تجاری بنا بر ضرورت شرکت فعالیت خود را به سمت تولید روغن موتور و  انواع روغنهای صنعتی و ضد یخ هدایت کرد.

در پی این تلاشها شرکت موفق شد اولین تولیدات خود را در سال 1383از مرز جلفا و نوردوز به کشور ارمنستان صادر کند.سپس حوزه ی فعالیت شرکت پیام صادرات به کشورهای امارات متحده عربی، پاکستان، افغانستان، کردستان عراق، جمهوری میانمار در آسیای جنوب شرقی و کشورها ی افریقایی گسترش یافت.

شرکت پیام صادرات علاوه بر تولید و صدور روغنهای موتور، صنعتی، هیدرولیک و ضد یخ نماینده ی انحصاری توزیع و فروش مایه پنیر ژاپنی میتوی در کشورهای روسیه و آسیای میانه می باشد. مایه پنیر گیاهی میتوی از نوعی قارچ و توسط فن آوری پیشرفته در کشور ژاپن تولید میگردد. این نوع پنیر بیشتر در منطقه ی قفقاز، اوکراین و روسیه علاقمندان بسیاری دارد.

اکنون شرکت پیام صادرات با تکیه بر تجربه ی بیست و پنج ساله ی خود و حمایت مشتریانی که طی این سالها حامیش بوده اند تواناتر از پیش همچنان به پیش میرود.

بزرگترین پشتوانه ی ما برای ادامه و ارتقای کیفیت محصولاتمان حمایت و رضایت شما مشتریان محترم می باشد.

 

Odoo text and image block
Odoo image and text block

مدیریت مشتری و یکپارچه سازی سیستم

  بازار فروش محصولات کارخانه روغن موتور شرکت پیام صادرات تا کنون فقط خارج از کشور ایران بوده است . کشورهای آسیای میانه،خاورمیانه و خاور دور و آفریقا بطور دائم یا متناوب مصرف کننده تولیدات این شرکت بوده اند . بازاریابی به روش ویژه شرکت پیام صادرات راهگشای تا کنونی فروش محصولات در کشورهای فوق الذکر بوده است . این شرکت آمادگی بررسی مدارک اشخاص و شرکتهای حقیقی و حقوقی مسلط به بازارهای کشورها ی گوناگون برای اعطاء نمایندگی فروش محصولات خودبه آنها در چارچوب ضوابط موجود در شرکت پیام صادرات را دارد. 

چشم انداز ها و ماموریت ها

شرکت پیام صادرات با امکانات گسترده ای که در گمرکات مرزهای خروجی کشور دارد امکان تامین هر نوع روان کننده و در هر نوع ظرفی که متقاضی خواهان آن باشد را دارد . ظروفی مثل فلکسی های ۲۰ تنی ، بشکه های ۲۲۰ لیتری ، ظروف ۲۰ لیتری ، ظروف چهار و پنج و یک لیتری از طرف متقاضیان در کشورها ی مختلف را تا کنون تامین نموده ایم . این شرکت پاسخ گوی متقاضیان و احیاناٌ جوابگوی شکایات احتمالی و پذیرنده انتقادات و نظرات کارشناسی مشتریان خود است .

متقاضیان از طریق ارتباط با ما توسط ایمیل یا تلفن و سایر ابزارهای ارتباطی تعامل تنگاتنگی همیشه داشته اند .

Odoo text and image block

افتخارات ما

.در این سالها افتخارات زیادی نصیب ما شده که گوشه ای از آن را ملاحظه می فرمایید